Zima w Karkonoszach

Zbliżają się ferie zimowe, a to najlepszy okres na to, aby wybrać się w góry i zobaczyć, jak wygląda prawdziwa zima. Wielbicieli białego szaleństwa nie trzeba specjalnie przekonywać, jednak osoby nie potrafiące jeździć na nartach czy desce snowboardowej mogą się tego nauczyć pod okiem instruktora, lub spędzać wolny czas w inny sposób.  hotele w karkonoszach , a jest ich wiele, gwarantują udany wypoczynek w tym wyjątkowym czasie. Decydując się na nocleg w tego typu obiekcie możemy być pewni, że urlop będzie udany.

Osoby zastanawiające się co można robić zimą w górach, poza szaleństwami na stokach, mają prostą odpowiedź, ponieważ atrakcji w karkonoszach jest sporo, nawet gdy z nieba prószy śnieg. Można korzystać z kąpieli w obiektach posiadających kryte baseny, spacerować po Jeleniej Górze lub jeździć konno pod zadaszoną ujeżdżalnią w Goduszynie, Łomnicy, Kowarach, Dziwiszowie lub Komarnie.

Po wyczerpującym dniu pełnym wrażeń odpoczynek znajdziemy w Karkonosze kwatery . Będąc w tych okolicach trzeba się dobrze wyspać, aby z chęcią i siłą poznawać zakamarki tego regionu.


  Prosimy o kontakt
  z właścicielem obiektu i poinformowanie
  o niedziałającej stronie www.domek12.wkarkonoszach.pl

  tel.  Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
  Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony